PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40619}
7,5 1 394
oceny
7,5 10 1 1394
Pościg za milionem
powrót do forum filmu Pościg za milionem

Muszę przyznać, że nie spodziewałem się po tym filmie niczego ciekawego, szczególnie, że pierwsze minuty filmu zapowiadały nudną, szablonową i oklepaną produkcję. Okazało się jednak, że jest to zwariowany, pełen gagów i ciągłych zwrotów akcji obraz. Para głównych bohaterów pokazana jest na przykładzie przeciwności: z jednej strony opanowany i niezwykle cierpliwy Moltes, a z drugiej gamoniowaty i wygadany Reggio, który ciągle wpędza ich w kłopoty. Te dwie przeciwne osobowości (istny Flip i Flap) są powodem wielu przezabawnych sytuacji. Podsumowując- naprawdę niezły film. Wypełniony po brzegi humorem, z dodatkiem sensacji, kryminału i przygody. Taki filmowy koktajl, który smakuje naprawdę wybornie. Co więcej, nawet język francuski mi tu nie przeszkadzał, a to przecież o czymś świadczy.

dareczek1979

Cytat: "Co więcej, nawet język francuski mi tu nie przeszkadzał, a to przecież o czymś świadczy."

O czym? Bałwanek z twojego awataru w oryginale też nawijał po francusku...

ocenił(a) film na 7
Germi

ale moze ogladał z polskim dubbingiem, więc mu to nie przeszkadzało

ocenił(a) film na 9
dareczek1979

Dokładnie. Fajna, odjechana komedia. Uwielbiam takie klimaty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones